Україна відновила водогін для тисяч жителів Донбасу (ФОТО)

Завершилися аварійно-відновлювані заходи, що були спрямовані на повну ліквідацію поривів водогону «Горлівка-Торецьк». Про це повідомляють в пресцентрі операції Об’єднаних сил.

 

«Складність робіт була у тому, що трубопровід пролягає у важкодоступній місцевості, що зумовлено можливою наявністю вибухонебезпечних пристроїв та ймовірністю вогневих провокацій з боку ворога, а виявлення місць поривів ускладнювалося погодними умовами» – йдеться в повідомленні.

 

Читайте також:

 

Бойовики обстрілом завадили відновленню водопостачання на Донбасі

 

 

Завдяки цьому, за словами представників відомства, жителів населених пунктів Торецьк, Залізне, Північне, Південне та Щербинівка цілком забезпечили питною водою. 14 працівників підприємства «Вода Донбасу» та 4 одиниці техніки усунули 6 поривів на 3 виявлених ділянках водогону «Горлівка-Торецьк».

 

«Попри відверті провокації та намагання представників ОРДЛО зірвати ремонтно-відновлювані роботи з відновлення інфраструктури Донбасу, УС СЦКК продовжує ефективну співпрацю з командою СММ ОБСЄ за безпосередньої участі Командування об’єднаних сил та піротехнічних підрозділів ДСНС України та докладає максимум зусиль для успішного завершення робіт у якнайкоротший термін, відповідно до отриманих гарантій безпеки» – відзначили у ООС.

 

Нагадаємо: