Україна співпрацює з Великою Британією у питанні реінтеграції ветеранів

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна обговорила з представником Посольства Великої Британії в Україні Домініком-Гайдном Брайтвейтом посилення міжнародної підтримки державної ветеранської політики України. Про це інформує Мінветеранів і пише «АрміяInform».

Під час робочої зустрічі сторони обговорили можливості координації міжнародної підтримки у сфері реінтеграції ветеранів та їхніх сімей. Адже Велика Британія є одним з ключових партнерів України не лише у сфері безпеки, а й у питаннях впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя.

Основною темою зустрічі стала розробка моделі співпраці, яка має спростити для наших міжнародних партнерів розуміння ключових потреб України у підтримці ветеранів. Головним результатом є зацікавленість Посольства Великої Британії в Україні у створенні дієвої системи міжнародної підтримки ветеранської політики в Україні, що впроваджує Мінветеранів.

– Співпраця з Урядом Великої Британії є однією з ключових у межах впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя. Мінветеранів відкрито до співробітництва з усіма нашими міжнародними партнерами у проєктах з реалізації нової державної ветеранської політики, яка забезпечує прозорий підхід до потреб кожного захисника і захисниці, – наголосила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

У ході дискусії Домінік-Гайдн Брайтвейт наголосив на необхідності створення проєктного офісу для розробки кластерних підходів до фінансування й реалізації проєктів.  Як співголова Секторальної робочої групи з боку партнерів з розвитку, пан Брайтвейт запропонував свою допомогу у комунікації з закордонними партнерами, які задекларували свою готовність підтримати державну ветеранську політику України.

Джерело: