Україна просить західних партнерів пришвидшити надання озброєння

  Україна просить західних партнерів пришвидшити надання озброєння, бо загроза рашистського повномасштабного наступу є досить реальною. Про це йдеться у спільній заяві міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та міністра оборони України Олексія Резнікова.
  Росія зберігає значну перевагу у кількості військ, озброєнь та військової техніки, а російські війська продовжують наступальні дії на сході України. “кремль налаштований на подальшу активізацію бойових дій. Спроба реваншу росії за її невдачі у війні проти України, зокрема й загроза нового повномасштабного наступу російських сил є дуже реальною”, — наголошують у заяві.
  США мають оголосити 20 січня 2023 року “новий великий пакет військової допомоги Україні під час зустрічі на військовій базі “Рамштайн” (ФРН). До переліку зброї для України увійдуть 8×8 бронемашини сімейства “Stryker” та керовані боєприпаси GLSDB, повідомляє POLITIKO.
  GLSDB – це 115-кілограмовий «гібрид» керованої авіабомби малого діаметра GBU-39 (SDB) з ракетним двигуном M26, – така собі “крилата бомба з двигуном”. За даними виробників, точність снаряду GLSDB становить близько одного метра.Для наведення на ціль зброя використовує глобальну систему позиціонування (GPS) та інерціальну навігаційну систему.

  Ці боєприпаси можуть застосовувати ракетні системи, які вже в ЗСУ – пускові установки M270/HIMARS. Дальності польоту цього боєприпасу становить 150 км. Цього має цілком вистачити для того, щоб “тримати під контролем” усі логістичні шляхи на кримському перешийку.

   Велика Британія додатково передасть Україні 600 ракет Brimstone, повідомив міністр оборони Воллес.

Від такої звістки у пропагандистів рашстських соцмережах вже конкретно підгоріло: вони ретельно порахували розміри допомоги. 

НАГАДУЄМО:

Європарламент ухвалив рішення про створення трибуналу за злочини, вчинені проти України