Україна пропонує провести саміт союзників

 Так як Кремль не має жодного бажання відновлювати територіальну цілісність України, тому мирний процес зайшов у глухий кут. Про це під час онлайн дискусії Київського безпекового форуму заявив його директор, заступник міністра закордонних справ і дипломатичний радник прем’єр-міністра України у 2014-16 роках Данило Лубківський, інформує Цензор.НЕТ.

 

Київський Безпековий Форум – головний міжнародний форум України з проблем війни і миру, української та глобальної безпеки, заснований Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну” у 2007 році.

 

 “Кремль і надалі буде шантажувати Захід і Україну для того, щоб виторгувати собі політичні перевагу і забезпечити, що колись Захід неминуче втомиться від ще одного замороженого конфлікту, як це було в Грузії та Молдові”, – сказав дипломат.

 

 Лубківський наголосив, що боротися з цією стратегією Москви можна і потрібно лише через солідарність між Європейським Союзом та США, Заходом і Україною. Дипломат закликав підтримати пропозицію Київського безпекового форуму і провести саміт союзників, лідерів держав, для того, щоб розробити нову дорожню карту і стримувати поточні та майбутні агресії Кремля.

 

Нагадуємо: