Ділянку білорусько-українського кордону будуть охороняти додаткові сили Нацгвардії, Прикордонників та Національної поліції. Усього планується відправити понад 8,5 тисяч військових.
Про це заявив перший заступник очільника МВС Євгеній Єнін в ефірі Радіо Свобода.
Крім того, за словами представника МВС, вже зараз до кордону підтягнули броньовану техніку.
“В чотирьох прикордонних областях поліція перейшла на посилений режим несення служби. Ми масово інформуємо населення цих регіонів і закликаємо їх повідомляти правоохоронцям будь-яку інформацію про появу в цих районах невідомих осіб. Ми підтягнули гелікоптери, броньовану техніку до місць, де можливі прориви українського кордону. Ми не допустимо жодних провокацій на нашому кордоні і готові застосовувати всі сили і засоби, передбачені законодавством України”, – розповів Єнін.
Єнін також наголосив, що у МВС обіцяють вкрай жорстко реагувати на всі можливі провокації і факти чи спроби порушення режиму державного кордону України та не допустять прориву мігрантами.
Нагадуємо: