Україна не вписується у формат G20, – вважає глава МЗС Індії

  Глава МЗС Індії Субраманіям Джайшанкар (на фото ліворуч), коментуючи відмову запросити Україну на саміт G20 заявив, що члени “двадцятки” не займається питаннями глобальної безпеки.

  «G20 – група про проблеми глобального економічного зростання, розвитку. Це саміт для обговорення проблем енергетики, добрив, постачання продовольства. Це G20, а не Рада безпеки ООН», — так пояснив міністр закордонних справ Індії Субраманьям Джайшанкар причину, чому не запросили Україну.

  Та українські можновладдці не полишають надій потрапити на саміт, адже в Нью-Делі будуть обговорювати «Зернову угоду», — говорить заступник міністра МЗС Микола Точицький.

   На Росії вважають свою участь у «Зерновій угоді» програшом на міжнародній арені. “Нас обдурили. Росії більше не цікава зернова угода, бо країна втратила десятки мільярдів доларів, беручи участь у ній”, – заявили в Держдумі рфії. “Росія через “зернову угоду” втратила десятки мільярдів доларів. Ми довіряли (…) Нас обдурили”, – заявив член парламентського комітету Росії з аграрних питань Сергій Лісовський.

НАГАДУЄМО:

У Закарпатській області на ремонт семи кілометрів дороги виділили 595 мільйонів гривень