Україна не атакувала Кремль – то було НЛО!

  Сьогодні соцмережами ширяться відео, як над куполом будинку Сенату дуже дивно вибухає якийсь літальний апарат, схожий на БПЛА. Після падіння його фрагментів на дах палацу деякий час можна було спостерігати, як на даху щось палає.

     У пресслужбі Президента України Володимира Зеленського відповіли, що не мають інформації про так звані “атаки на кремль”. Речник Командування Повітряних сил України Юрій Ігнат в ефірі Радіо Свобода зазначив, що на відео, де нібито по кремлю завдають ударів безпілотником, БПЛА якось дуже дивно і неприродньо вибухнув, бо навіть прапор після вибуху не похитнувся.

  “Що це було? Мабуть, НЛО! Там прапори видно на відео. Він навіть не похитнувся фактично й жодних якихось наслідків від цього не має. Якщо росія, це моя особиста думка, намагається показати ескалацію з боку України – то росія так робить завжди. Над самим центром столиці відбуваються такі речі – то для мене це виглядає, як мінімум, дивно”, – сказав Ігнат.

Майбутня перемога – дрони українського виробництва

  Російські пропагандисти одразу заявили, що то була спроба ЗСУ підступно вбити бункерного пацюка, який “за збігом обставин” перебував в іншому місці. Після цього російські соцмережі накрила хвиля “праведного гніву простих росіян” із пропозиціями найжахливіших варіантів покарання “укро-фашисто-хахло-нацистів”.

  Заступник голови ради безпеки рфії дмітрій мєдвєдєв, якого щойно вивели із алкогольного піке, назвав атаку дронів на кремль терактом і взявся погрожувати Президенту України Володимиру Зеленському вбивством. “Після сьогоднішнього теракту не залишилося жодних варіантів, крім фізичного усунення Зеленського та його кліки”, – написав мєдвєдв у Telegram.

  Президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з учасниками саміту країн Північної Європи заявив, що Україна не атакувала російського диктатора володимира путіна й москву безпілотниками. За його словами, кремль звинуватив Україну в «атаці» безпілотниками, тому що у рфії немає перемог на полі бою.

  «Ми не атакуємо, ані путіна, ані москву. Ми боремося на власній території, захищаємо свої села і міста. Нам зброї не вистачає навіть для цього, саме тому ми не використовуємо її деінде… у нас дефіцит [зброї]. Ми не атакували путіна. Ми це [покарання путіна] трибуналу залишимо», – сказав Зеленський.

НАГАДУЄМО:

Українські БПЛА збираються взяти участь в Параді Побєди в москві на Червоній Площі