Україна, як Афганістан, є нічийною землею, – Орбан

  Прем’єр Угорщини Орбан під час зустрічі із журналістами у Будапешті виклав свою позицію щодо поточної ситуації російсько-української війни, пише “Європейська правда”. Він заявив, що, на його думку, давно минув той час, коли Росія могла б завоювати Україну та встановити проросійський уряд. Тому, за його словами, мета рфії сьогодні – перетворити Україну на “некеровану зруйновану територію”. І росіяни вже досягли певного успіху, оскільки тепер Україна, як Афганістан, є “нічийною землею”.

  Угорський прем’єр також зазначив, що не можна виключати прямої участі військ НАТО у війні. Він вважає, що якщо майбутній весняний наступ росіян буде успішним, то країни-члени НАТО мають розглянути відправку військ до України.

  Хоча Україна досягла певних успіхів у війні, Орбан не вважає, що це збережеться у довгостроковій перспективі. Він вказує на виробничі потужності росіян і переконує, що у попередніх війнах росіяни були традиційно слабші на початку, але пізніше їх “неможливо було зупинити”.

  Через балаканину Прем’єр Угорщини МЗС України викликало посла Угорщини “для відвертої розмови”. Про це у Facebook повідомив речник відомства Олег Ніколенко.

  “Чергове зневажливе висловлювання Віктора Орбана на адресу України. Такі заяви категорично неприйнятні. Будапешт продовжує курс на свідоме руйнування угорсько-українських відносин, суттєво підвішуючи можливість подальшого діалогу між двома сусідніми країнами”, – зазначив він.

  Олег Ніколенко додав, що Київ залишає за собою право “вжити й інших заходів реагування”.

НАГАДУЄМО:

Китайська компанія надала супутникові знімки України найманцям ПВК Вагнер