Угорщина вважає США другом, а росією – економічним партнером

  Уряд Угорщини вважає росію своїм економічним партнером, а США – другом, заявив глава канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш.   Відповідаючи на питання про відносини Угорщини з державами він заявив: “Ми серед тих, хто підтримує Україну. Росія – наш партнер, а не друг, Америка – наш союзник, а наші союзники – наші друзі. росія в даний час є нашим партнером в економічному плані і була нашим другом, якби дотримувалася міжнародного права”.

  Читаючи проурядові ЗМІ Угорщини, складно не поставити питання: – де в Європі насправді йде війна і яка країна її розв’язала? Вторгнення Росії в Україну в Угорщині називають “українською кризою”. США, “кращий друг”, розглядається як агресор, бо саме США атакують суверенітет Угорщини та “примушують країну вступити у війну”, – заявляють ЗМІ близькі до глави уряду Угорщини Віктора Орбана.

  Таких різких антиамериканських висловлювань, як сьогодні, в Угорщині не можна було почути навіть останніми роками соціалістичної диктатури. Оголошений 12 квітня черговий пакет санкцій уряду США щодо Росії, зачепепили й  Угорщину. Під санкції США потрапив російсько-угорський Міжнародний інвестиційний банк (IIB) та його керівний персонал, у тому числі громадянин Угорщини, заступник голови IIB Імре Ласлоцькі.

НАГАДУЄМО:

Верховна Рада розглядає можливість підвищення тарифів на електроенергію