Угорщина готується до окупації частини території України

  Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що лідери країн Євросоюзу близькі до того, аби обговорити питання про відправку миротворчих сил до України. Про це він заяви в п’ятницю вранці, 31 березня, в ефірі угорського радіо Kossuth.

  Орбан також зазначив, що сьогодні, 31 березня, парламент Угорщини ухвалить резолюцію із закликом до припинення вогню. Прем’єр стверджує, що йтиметься не про мирні переговори, а про припинення вогню.

  Звісно, що угорські війська не підуть на Донбас протистояти рашистам, бо, як раніше заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто, заклик Будапешта зупинити вогонь в Україні й почати мирні переговори не означає, що росія має повернути Україні окуповані нею території. Тоді виникає питання – а де керівництво Угорщини бачить розміщення своїх військ на території України?

  Орбан знову повторив свою заяву, що війна і санкції проти Росії руйнують європейську економіку і що саме існування ЄС ставиться під сумнів, оскільки він відмовився від двох цілей – миру і процвітання. За його словами, більшість лідерів ЄС «не проявляють бажання ставати на бік миру». Водночас Євросоюз відправляє Україні все більше важкої зброї.

Україна, як Афганістан, є нічийною землею, – Орбан

  «Якщо буде припинення вогню, тоді є шанс подумати про мирний процес. Спочатку нам потрібне припинення вогню, щоб більше не гинули люди, щоб більше не руйнувалися міста, щоб більше не гинули цивільні. Як тільки це буде досягнуто, тоді може бути прорив», – сказав Орбан.

  Варто нагадати, що в кінці 2022 року російське керівництво в кремлі почало говорити про припинення вогню і мирні переговори з урахуванням “ситуації, що фактично склалася”. Після вимог України забрати російські війська геть з України, російське керівництво розпочало зимомо-весняний наступ внаслідок якого вдалося захопити Соледар і розпочати вуличні бої в Бахмуті.

  Більшість аналітиків вказують, що потенціал останнього російського наступу був досить незначним. Зараз російські війська вже видихались і кремлю терміново потрібен перепочинок. А значить, вірні симпатики росії – всі як один, – одночасно загомоніли про необхідність мирних переговорів.

  Звертає увагу той факт, що жоден із так званих “миротворців” не наголошує на “недоторканості кордонів”, не називає росію агресором, а бойові дії між ЗСУ і рашистами – війною. Але всі прагнуть миру ціною знищення України.

  Історія Другої Світової війни так нічому і не навчила сучасних “балканських” політиків.

  Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Росії терміново потрібно припинення вогню – Москва вирішила натиснути на Київ