У зоні ООС тренувалися знищувати ворожу авіацію (відео)

У районі проведення Операції об’єднаних сил відбулись навчання з протиповітряної оборони. Військові тренувались відбивати удари ворожої авіації та прикривати піхоту.
Про це повідомляють у прес-службі ООС.

«У тренуваннях взяли участь дивізіони, батареї та інші підрозділи протиповітряної оборони оперативно-тактичних угрупувань Об’єднаних сил. З метою максимального наближення умов навчань до бойових в ролі противника виступили наші військові льотчики», – говорять у прес-службі ООС.

Навчання проводились задля підвищення ефективності системи протиповітряної оборони Об’єднаних сил, вдосконалення практичних навичок бойових обслуг та розрахунків під час відпрацювання повітряних цілей та організації протиповітряного бою в загальній системі протиповітряної оборони.

В ході занять розрахунки на практиці відпрацювали несення бойового чергування, знищення порушників повітряного простору, відбиття удару повітряного противника, прикриття підрозділу під час переходу в наступ, знищення повітряних цілей, в тому числі й на гранично малих висотах, засобами безпосереднього прикриття.

З усіма завданнями учасники навчань впорались на відмінно, продемонструвавши високу готовність утримувати контроль над повітряним простором та прикривати дії нашої піхоти від ворожих ударів з повітря.