У Житомирі ветеранів та захисників запрошують займатися спортом

Ветерани та захисники можуть безкоштовно займатися спортом у Житомирі, пише Житомир.info. Спробувати себе можна в різних видах спорту, аби знайти те, що дійсно підходить та приносить задоволення.

«Є три спортивні зали для важкої атлетики, для вправ з гантелями. У нас є стрільба з лука. Є волейбол сидячи – це паралімпійський вид спорту. Є гребля – драгонботи, є плавання у басейні. Поки що є маленький перелік, але ми хочемо, щоб цей перелік у Житомирі надавачів послуг для ветеранів ставав ще більше. У деяких залах у нас є домовленість з тренерами, які готові брати під свою опіку та допомогу», – розповідає начальник управління у справах ветеранів війни Житомирської міської ради Андрій Забігайло.

Фізичні вправи покращують настрій та здоров’я. Також спорт допомагає соціалізуватися. Крім того, як каже Андрій Забігайло, який сам є ветераном війни: якщо у людини є бажання, вона може стати професійним спортсменом.

Все, що потрібно – це визначитися, яким видом спорту хочете займатися, та зателефонувати у профільне управління за номером 0986586065.

«Краще зателефонувати на управління і ми запишемо, направимо, домовимося і допоможено ветерану чи ветеранці потрапити саме туди, щоб вони займалися спортом», – каже начальник управління у справах ветеранів війни Житомирської міської ради.

Начальник управління у справах ветеранів війни закликає житомирських підприємців підтримати ініціативу та дати можливість ветеранам відвідувати безкоштовні тренування.

«Мені б дуже хотілося звернутися саме до наших підприємців, бізнесу, у яких є спортзали, басейни для того, щоб ви відкривали свої двері для ветеранів і для ветеранок, щоб вони мали можливість сьогодні займатися саме у ваших залах, саме плавати в ваших басейнах, щоб вони відчули себе здоровими й також зрозуміли, що ви сьогодні вдячні кожному захиснику і захисниці за їх роботу, яку вони робили», – говорить Андрій Забігайло.