У Великобританії переймаються потребами українських ветеранів, які повернуться додому після Перемоги

    У Лондоні, столиці Великобританії, зібралися представники 17 різних країн на конференцію «Глобальний погляд на реінтеграцію для підтримки стратегій для українців, які повертаються з фронту». Відповідна інформація з’явилась на сайті УВФ.

  В конференції взяли участь Лондонська школа економіки та політичних наук (LSE), факультет географії та навколишнього середовища, LSE Trust After Betrayal, Інститут Коріолі, Ерін К. Макфі, PhD, MBA, Джонатана Редерса. Нашу країну представляла команда Українського фонду ветеранів Міністерства у справах ветеранів України.

  Конференцію організували з метою вислухати проблеми та потреби українських ветеранів та розробити основи ветеранської політики України – рекомендації, які враховуватимуть унікальний український досвід.

  Українська делегація розповіла про потреби ветеранів та зусилля уряду та громадськості щодо підтримки ветеранського співтовариства України.

  Юлія Кириллова, керівник відділу виховно-аналітичної роботи УВФ, подала наукову основу роботи Фонду – аналітичні дослідження. Вона також розповіла, як Фонд допомагає ветеранам зараз – через «Гарячу лінію кризової підтримки» та програми фінансування бізнесу для ветеранів та їхніх сімей.

НАГАДУЄМО: