У Тернополі вперше відбулися інклюзивні змагання зі стронгмену серед військових і ветеранів

На інклюзивні змагання «Звитяга Нескорених» до Тернополя приїхали 115 стронгменів – це військові та ветерани з різних міст України: Харкова, Києва, Кривого Рогу, Одеси, Полтави, Хмельницького, Івано-Франківська.

Ветерани змагалися у веслуванні на тренажерах, жимі лежачи, аеробайках та ривку гирі. Головним суддею змагань був чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк. Цей день показав, що наші захисники не лише на полі бою, а й у спортивних змаганнях залишаються прикладом для наслідування.

Сергій Конюшок, президент ГО «Федерація стронгмену України»:

— Спорт — це найкращий та найдоступніший інструмент для ресоціалізації ветерана у суспільне життя! Найбільше, чого потребує ветеран після жахів війни — це вшанування та визнання. На наших комплексних змаганнях для ветеранів завжди вирує атмосфера підтримки та захоплення незламною силою духа. Молоді військовослужбовці та глядачі змагань, своєю непідробною підтримкою надихають ветерана, а спілкування в колі однодумців та побратимів дають ветерану відчуття єдності. Ми завжди після наших змагань отримаємо купу повідомлень від ветеранів, наскільки у них змінилось життя після участі у заходах. Для таких відгуків ми та працюємо! 

На нагородженні стронгмени, які посіли призові місця у своїх видах спорту і 60 категоріях, отримали медалі й подарунки. Взагалі в Тернополі в учасників змагань була насичена програма. Вони відвідали один з міських шпиталів та підтримали поранених військових, які в ньому зараз проходять лікування. 

Сергій Надал, міський голова Тернополя:

– Щиро вітаю у Тернополі цвіт української нації, наших непохитних духом Героїв. Адже «Звитяга Нескорених» виходить за межі традиційних змагань, бо тут головне — не медалі та нормативи, а підтримка і командний дух. Нехай ваш приклад буде взірцем незламної волі та рішучості для всіх українців.

Також організатори змагань провели для ветеранів екскурсію на кораблі по мальовничому тернопільському ставу. А напередодні бренд «Супер Філео» організував барбекю для військових та ветеранів.

Спортивний захід провела компанія МХП спільно з громадською організацією «Федерація стронгмену України» у межах програми реінтеграції ветеранів «МХП Поруч» за підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді» та Тернопільської міської ради.