У справі Червінського судді взяли самовідвід

  Сьогодні о 15:00 в Київському апеляційному суді мало відбутися чергове судилище у так званій “справі Червінського”. «Суддівська трійця» Київського Апеляційного «суду» у повному складі взяли «самовідвід» від розгляду Апеляційної Скарги на «запобіжну» міру для “фігуранта справи” у вигляді його «тримання під вартою». Про це повідомив Балух Володимир на своїй сторінці у Фейсбук.

  Присутність на засіданні чималої кількості Людей, які пожертвували власними часом і справами заради підтримки сучасних політв‘язнів «держави» Україна,- і є справжньою причиною того, що «судді» змушені були скористатись «самовідводом». Колегія суддів у складі Ігоря Паленика, Юрія Сливи та Віктора Глиняного – заявила самовідвід “із метою уникнення у сторін будь-яких сумнівів у неупередженості або об’єктивності суддів Київського апеляційного суду при розгляді зазначеного провадження та запобігання конфліктних ситуацій”

   Але це лише виграний бій. Завтра, 06.10.2023 р., о 14-ій годині, в Шевченківському рай.«суді» м. Києва відбудеться черговий акт судилища.

  Роман Червінський – офіцер Сил спецоперацій і колишній співробітник Головного управління розвідки. Його звинувачують у перевищенні службових повноважень під час спроби викрадення російського військового літака. Обвинувачення стверджує, що внаслідок його дій РФ завдала ракетного удару по аеродрому “Канатове” у Кіровоградській області в липні 2022 року.

  За матеріалами справи, Червінський разом з іншими особами самовільно вирішили провести спецоперацію – заволодіти літаком повітряно-космічних сил РФ. Російський пілот нібито погодився на пропозицію перейти на бік України. Натомість влітку 2022 року Росія обстріляла аеродром “Канатове” на Кіровоградщині.

НАГАДУЄМО: