У Полтаві відновили зруйновані вандалом меморіальні дошки

У Полтаві виготовили й установили нові меморіальні дошки на честь двох полеглих учасників АТО — Сергія Лимаря та Мирослава Кабушки, а також головного отамана військ УНР Симона Петлюри.

 

Такі гранітні дошки героям-землякам були встановлені раніше в місцях, де вони свого часу жили або навчалися. Однак у ніч із 4 на 5 квітня цього року їх було розбито. Відновленням опікувалися депутати міськради Вадим Ямщиков та Юліан Матвійчук. Профінансували ці роботи місцеві підприємці Аліна Дігтяр і Тарас Лелюх, який є учасником АТО.

Зображення та написи на нових дошках повторюють ті, що були на попередніх. Водночас фактичні копії останніх тепер мають антивандальне покриття. Таке саме, яким вкрита меморіальна дошка, присвячена ще одному полеглому воїну-полтавцю Олександру Горячевському, яку в ту ніч зловмисник не зміг зруйнувати, і розбив лише підставку для квітів.

Із матеріалів одного із судових засідань стало відомо, що полтавські правоохоронці вже нібито встановили особу виконавця згаданих актів політичного вандалізму. Триває слідство. Однак ні прізвища зловмисника, ні інших ознак, за якими можна було б визначити мотиви його дій, поліцейські поки що не оприлюднюють.