Тема заходу – “Шана та повага Захисників і Захисниць України”. У засіданні взяли участь народні депутати – члени Комітету ВРУ з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, міжнародні партнери, представники центральних органів виконавчої влади, громадських організації родин загиблих, зниклих безвісти, полонених захисників та місцевих органів влади.
Про це повідомляє Мінветеранів.
На заході обговорили формування ветеранської політики на місцях, зокрема, меморіалізацію пам’яті полеглих героїв, захист прав і всебічну підтримку ветеранів війни та їхніх родин.
“Формування ветеранської політики – це системний підхід, який враховує потреби кожного ветерана і його родини з одного боку та інтереси держави з іншого. Саме так ми будуємо справедливе і вдячне суспільство. Кожна громада, кожен регіон повинні бути прикладом підтримки і турботи про наших захисників та захисниць. Наша мета – не лише дякувати їм за це, а й створити умови для їхнього відновлення, гідного життя і розвитку”, – зауважив Руслан Приходько.
Також представники місцевих громад Полтавщини поділилися досвідом успішної реалізації соціальних проєктів у регіоні. Серед них послуги з лікування, реабілітації, зубопротезування, безкоштовна можливість для занять спортом. Ветерани війни, родини загиблих Захисників та Захисниць України, родини Героїв Небесної Сотні та ветеранські громадські обʼєднання озвучили проблемні питання та пропозиції до законопроєктів Міністерства.
Захід пройшов під головуванням Голови підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Анатолія Остапенка, за підтримки Програми USAID “РАДА: наступне покоління”.