У Полтаві покажуть фільм про волонтерів, аби зібрати кошти на лікування командира «Червня»

 Документальний фільм «Караван» покажуть у Полтаві задля збору коштів на лікування командира 8-го батальйону «Аратта» Української Добровольчої Армії –  «Червня».

Допрем’єрний прес-показ документального фільму «Караван» запланований на 16 березня.

– Фільм про команду волонтерів, які вирушають з Полтави в найгарячіші точки російсько-української війни на Донбасі. Для кожного з них, ця поїздка може стати останньою. В дорозі команду супроводжує не тільки «звичний» фронт, а й гумор, який допомагає вижити в умовах війни. «Караван» – повністю волонтерський проект з нульовим бюджетом, над яким група кіношників і телевізійників працювала 4,5 року, – повідомляють організатори.

Всі кошти, зібрані на показі будуть перераховані багатодітному батьку, бойовому командиру на позивний «Червень» – Андрію Гергерту, у якого 4 стадія раку.

Отже, показ відбудеться у понеділок, 16 березня, о 18:00.

Вхід вільний, вікові обмеження – 18+

Місце прес-показу – Wizoria Колос, Гоголя, 22.

За інформацією ЗМІ, у командира 8-го батальйону Андрія Гергерта, друга «Червня», діагностували рак шлунку. Нині він у дуже тяжкому стані. Бійці 8-го батальйону УДА розпочали збір коштів на лікування ще в січні.

Побратими пишуть, що Андрій «мужньо захищав нас на полі бою, тому зараз наш обов’язок – допомогти йому виграти війну з раком».

Кошти можна направити на карту «ПриватБанку» 4627 0551 1000 9379 (Гергерт Андрій Васильович).