У Польщі стартували військові навчання Anakonda 23

  У Польщі 2 травня 2023 року стартували наймасштабніші військові навчання під кодовою назвою “Anakonda 23”. Про це повідомило TVN24. “Anaconda 23” – це найбільше навчання Збройних сил Польщі за участю країн НАТО та їх союзників. Вони тісно координуються з американськими навчаннями “Defender 23” та шведськими “Aurora 23” у рамках навчань союзників вздовж східного флангу НАТО.

  “Anaconda 23” складається з чотирьох частин: студійних військових навчань на стратегічному та оперативному рівні, комбінованих військових навчань, командно-штабних навчань з використанням комп’ютера та експериментальних навчань.

  У військових навчаннях з 02 по 26 травня 2023 року візьмуть участь понад 12 тисяч польських військових та кілька сотень з країн НАТО та партнерів: США, Румунії, Словенії, Швеції, Франції, Литви, Латвії, Естонії та Туреччини. Особлива увага буде приділена проведенню операцій союзників у регіоні Балтійського моря.

  Навчання в рамках активної частини проводитимуться на польських полігонах – Дравсько-Поморське, Ожиш, Устка та Нова Деба, а також за кордоном у Швеції, Литві, Латвії та Естонії. Серед озброєння, яке використовується під час навчань, будуть зокрема Танки M1 Abrams, БМП M2 Bradley, гаубиці K9 Thunder та AHS Krab та реактивні установки Langusta.

НАГАДУЄМО:

Майбутня перемога – дрони українського виробництва