У Офісі Президенту України відбулася зустріч представників громадських об’єднань ветеранів війни на Сході.

09 жовтня 2019 року у Офісі Президенту України відбулася зустріч представників громадських обєднань ветеранів війни на Сході з президентом України Володимиром Зеленським та помічником президента Андрієм Єрмаком.

Учасники АТО у відкритому діалозі запитували керівника держави про наслідки втілення “формули Штайнмаєра”, тих певних кроків, які зараз робить влада у перемовному процесі з Росією щодо встановлення миру на Донбасі.

Володимир Зеленський навів ветеранам своє бачення – як результативних політичних заходів, так і наступних дій у тому чи іншому випадку розвитку подій, включаючи навіть негативні для нашої держави.

Більшість присутніх з порозумінням віднеслася до пропозицій президента зробити на цей час все можливе для розв’язання конфлікту на Сході мирним шляхом – без загрози втрати державності. Наочне порівняння “формули Штайнмаєра” – яка є тільки фактично “порожньою” рамочною домовленістю – з Мінськими угодами, в яких були чіткі обов’язки української влади, дала свої результати.

Крім того, також під час зустрічі, безпосередньо за участю керівника патрульної поліції НацПоліції України Олександра Фацевича була обговорена сутичка на блок-пості у Донецькій області між ветеранами та представниками поліції – й обумовлені належні кроки для того, щоб запобігти певним непорозумінням та провокаціям у майбутньому.