У небі Брянської області знищено три гелікоптери і два літаки

  Сьогодні у небі Брянської області “силами місцевої ППО” було знищено два російські гелікоптери Мі-8, один гелікоптер Мі-28Н, а також літаки Су-34 та Су-35.  Один Мі-8 впав у місті Клинці, другий Мі-8 – у Клинцівському районі біля села Сурецький Мураха. Третій Мі-8 героїчно відправився на металобрухт неподалік н.п.Волкустичі на Брянщині (за 70 км від держкордону РФії з Україною). Літаки розбилися під Стародубом.

  Найжирніша ціль – це Су-35, – один із найсучасніших і найдорожчих бойових літаків, що стоять на озброєнні ВПС рашистів. Ціна лише одного цього літака сягає 100 мільйонів доларів. Російські окупанти втратили також і пілотів, у підготовку яких яких було вбухано величезні гроші і час. Всього загинуло 9 рашистів.

  За першою версією російських військових, авіагрупа поверталася з бойового завдання та потрапила під «точковий обстріл». Друга версія, вона ж офіційна причина аварії – “технічна несправність”.

   Рашистські спеціалізовані видання намагаються зрозуміти, що сталося з вертольотами. За їхньою версією, перетвореними на металобрухт літальними апаратами в небі Брянської області були гелікоптери радіоелектронної боротьби Мі-8МТПР-1 із встановленими на борту станціями активних перешкод «Ричаг-АВ».

  Комплекси «Ричаг-АВ» створені для встановлення перешкод станціям наведення ЗРК та авіації противника, заважаючи застосовувати зенітні та авіаційні ракети на відстані понад сотню кілометрів. Проте, сьогодні Мі-8МТПР-1 виявилися надто близько до кордону.

  Наступна версія: гелікоптери РЕБ займалися забезпеченням удару бомбардувальника Су-34 бомбами з УМПК за черговою метою в Чернігівській області, а винищувач Су-35 прикривав.

  Ще за однією версією, гелікоптери були специфікації Мі8 МШТ – це пошуково-рятувальна служба. Вони були підняті в повітря після знищення літаків, які завдавали ударів по Україні та були збиті по дорозі назад.

НАГАДУЄМО:

Російський Кинжал із мисливця перетворився на здобич