У Молдові розпочалися військові навчання

  Міністерство оборони Молдови оголосило про проведення спільних військових навчань з підрозділами спецназу США, Великої Британії та Румунії, інформує News Maker.

  «Навчання пройдуть в навчальних центрах Національної армії з 27 березня по 7 квітня і спрямовані на спільну підготовку та обмін досвідом між солдатами молдавського, румунського, американського та британського спецназу, а також підвищення рівня оперативної сумісності між контингентами, що беруть участь», — йдеться у заяві Міноборони Молдови.

  Спецназ чотирьох країн здійснить бойові стрільби, стрибки з парашутом та навчання зі спеціалізацією на конкретних завданнях, додавши, що спільні комбіновані тренування з обміну (JCET-2023) відбуватимуться «відповідно до плану підготовки Національної армії на 2023 рік».

  У заяві йдеться, що військову техніку буде переміщено до навчальних центрів молдавської армії для використання під час навчань. Міноборони Молдови звернулося з проханням до громадськості не спекулювати на переміщенні військової техніки.

  НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 397 доба