У Міноборони відреагували на інформацію щодо закупівлі продуктів для військових

  У Міноборони готують матеріали до СБУ для проведення розслідування щодо поширення свідомо неправдивих відомостей після появи резонансної інформації щодо цін при закупівлі продуктів для військових. Щодо процесу та результатів закупівель послуги харчування так само буде проведено внутрішню перевірку. Про це йдеться у заяві Міністерства оборони України.

  «Пріоритетом Міністерства оборони України була та залишається організація якісного та безперебійного харчування військовослужбовців, у тому числі – у зоні ведення бойових дій. Для цього Міністерством у встановленому законом порядку здійснюється закупівля відповідних послуг. Відомості про зміст закупівель послуг харчування, які набули поширення в публічному просторі, поширюються з ознаками умисних маніпуляцій і вводять в оману», – йдеться у повідомленні.

  Повідомляється, що міністр оборони Олексій Рєзніков учора особисто звернувся до голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича з проханням невідкладно провести засідання комітету та заслухати вичерпну інформацію про порядок, обставини та результати закупівлі послуги харчування військовослужбовців на 2023 рік. представників НАБУ та ГБР.

  «Міноборони готує матеріали до Служби безпеки України з метою проведення розслідування щодо поширення свідомо неправдивих відомостей, які завдають шкоди інтересам оборони в особливий період», – наголошується в повідомленні.

  «За епізодами, які набувають суспільного резонансу, незалежно від змісту та характеру подання інформації, проводиться службова перевірка. Щодо процесу та результатів закупівель послуги харчування так само буде проведено внутрішню перевірку. У разі виявлення порушень у діяльності посадових осіб Міноборони вони нестимуть відповідальність відповідно до закону. Більш докладну інформацію з цього приводу буде оприлюднено за підсумками відповідного засідання комітету, орієнтовно – у понеділок», – інформує Міноборони.
  У Міноборони заявили, що сповідує принцип нульової толерантності до корупції.

 

НАГАДУЄМО:

Втрати рашистів за місяць склали 20000