У Міноборони розповіли, як проходитиме переозброєння і модернізація: три основні етапи

У інтерв’ю заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк розказав про пріоритети переозброєння та модернізації ЗСУ.

У короткостроковій перспективі командування планує остаточно завершити впровадження нової системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління та останній етап інституалізації оборонного менеджменту. Окрема задача – це удосконалення системи територіальної оборони.

За словами військових, це завдання підштовхує Міноборони до створення єдиної автоматизованої системи управління військами та впровадження інструментів програмно-проектного методу розвитку спроможностей із застосування методології оцінки життєвого циклу озброєння.

У середньостроковій перспективі відомство планує продовжити модернізацію існуючих зразків зброї, позбавившись від безперспективних для ведення сучасної війни.

У довгостроковій же перспективі пріоритетом є уже і переозброєння української армії озброєнням українського виробництва та найкращими зразками міжнародного озброєння.

«Важливим фактором неядерного стримування є створення ракетного потенціалу та спроможностей щодо нанесення ударів по важливим об’єктам на великі дальності» – додав заступник міністра.