24 вересня в Києві на території ВДНГ команда фізкультурно-реабілітаційного проєкту «Ігри Героїв» у співпраці з національною платформою Дія.Освіта проведе публічну подію, присвячену адаптивним тренуванням для ветеранів після ампутацій. Програма включає панельну дискусію та відкрите тренування за участі ветеранів, їхніх родин і професійних тренерів. Участь у заході є безоплатною, а для ветеранів з інших міст передбачена компенсація проїзду.
Подія має на меті показати, що фізичне відновлення після травм – це не лише медична, а й соціальна тема. Організатори прагнуть залучити ширшу аудиторію – від ветеранів і тренерів до представників реабілітаційних центрів та волонтерів.
“Разом з адаптивними тренерами ви зможете спробувати прості вправи у власному темпі, які підходять кожному й кожній — незалежно від досвіду в спорті, наявності протеза чи крісла колісного. Це нові навички, які допомагають відновлювати тіло та підтримувати близьких”, — запевнили на сторінці Дія.Освіта.

У програмі заходу:
- Панельна дискусія «Адаптивні тренування як частина ветеранської реабілітації» об’єднає представників «Ігор Героїв», Мінцифри, Дія.Освіта, реабілітаційних центрів, ветеранів та тренерів, щоб обговорити роль цифрових освітніх продуктів, підготовку фахівців і розвиток спільноти підтримки для зміни підходів до реабілітації в Україні.
- Відкрите адаптивне тренування для ветеранів, їхніх родин, а також тренерів та волонтерів, яке проведе команда адаптивних тренерів на чолі з Юлією Коваль, головною тренеркою проєкту «Ігри Героїв».
Перед тренуванням команда «Ігри Героїв» та Дія.Освіта презентують перший в Україні освітній серіал про адаптивні тренування після ампутацій. У 8 епізодах — практичні вправи для самостійного відновлення мобільності, адаптації під різні можливості й безпечний старт для всіх.
Для кого:
- ветеранів із різними типами ампутацій та складними пораненнями
- членів родин, які хочуть підтримати
- тренерів і фахівців із реабілітації
- волонтерів
- всіх, хто готовий підтримати
Розклад події:
- 12:00 — Презентаційна частина з панельною дискусією
- 13:30 — Відкрите тренування
- 14:00 — Коментарі для медіа, нетворкінг
Дата: 24 вересня
Локація: КИТ (Київ, ВДНГ, прос. Ак. Глушкова, 1, 9 павільйон)
Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.
«Ігри Героїв» — українська екосистема адаптивного спорту для ветеранів, яка з 2015 року безоплатно реалізує програми фізичного відновлення для людей після важких поранень та ампутацій, проводить змагання в Україні й за кордоном, адаптивні тренування, навчає тренерів.