У Китаї розпочалися ХІХ Азійські ігри

  Сьогодні в Китаї стартували ХІХ Азіатські ігри на мегастадіоні в місті Ханчжоу. Стадіон, який за форму даху називають «Великим лотосом», складається з 28 великих і 27 менших пелюсткових споруд і може вмістити 80 000 людей, пише CNN. Ігри, які проводяться кожні чотири роки, спочатку були заплановані на 2022 рік. Їх перенесли на рік через пандемію Covid-19.

  На церемонію відкриття прибули король Камбоджі Нородом Сіхамоні, президент Сирії Башар аль-Асад, лідер Гонконгу Джон Лі Ка-Чіу та інші.

  Понад 12 000 спортсменів із 45 членів Азійської олімпійської ради візьмуть участь в іграх, що зробить їх найбільшими за всю історію спортивних змагань. До 8 жовтня на 56 майданчиках навколо міста Ханчжоу, що на сході Китаю, відбудеться 481 спортивна подія.

  Російських спортсменів також допустили до участі в Азійських іграх-2023.

  Під час зустрічі в п’ятницю з організаторами Сі сказав, що уряд і народ Китаю впевнені в собі та здатні провести видовищну спортивну подію, яка демонструє китайські особливості та відзначає чарівність Азії.

За словами організаторів, талісманами ігор є три роботи: Ченчен, Конгконг і Ляньлянь, кожен з яких уособлює стародавню пам’ятку приймаючого міста, а також «сучасну яскравість» міста.

НАГАДУЄМО:

Російські окупанти використовують голод як зброю війни, – юристи збирають докази для МКС