У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ ОБМІНУ ДОСВІДУ ГРОМАД-УЧАСНИЦЬ ПРОЕКТУ “ПІДТРИМКА РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ТА ЇХ СІМЕЙ”

У Києві відбувся Форум обміну досвіду громад-учасниць проекту “Підтримка реінтеграції ветеранів та їх сімей”, що впроваджує Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Проект передбачає діяльність ініціативних груп у трьох областях – Київській, Львівській та Дніпропетровській, що спрямована на соціальне згуртування громади та адаптацію учасників бойових дій.
Наша команда впроваджує активності у місті Києві. Тому для нас особливо цінним було дізнатись про досвід роботи інших громад на місцях, почути про незвичні формати та ідеї, спрямовані на підтримку наших бійців. Три дні плідної роботи, обговорення викликів та спільний пошук рішень, мережування та планування спільних заходів на майбутнє.
Щиро радіємо новим партнерським зв’язкам та знайомствам!
Висловлюємо подяку команді Інша Освіта / Insha Osvita за організацію Форуму, та окремо тренеркам Каріні, Анні та Вірі за професійний супровід та модерацію.
 Про це на своїй сторінці повідомила Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій – СУВІАТО
 
 

Нагадуємо, у місті Києві регулярно проводимо активності за такими напрямками:
✅ спорт (турніри серед ветеранів та їх сімей з боулінгу, бадмінтону та настільного тенісу, сплави на каяках, туристичні походи)
✅ творчість (виставки хенд-мейд робіт ветеранів, майстер-класи, літературні читання та квартиники)
✅ освіта та самозайнятість (освітні кінопокази, лекції експертів на тему започаткування та розвитку власної справи, тренінги з першої допомоги)
Участь безкоштовна.
Усі події анонсуємо тут, тому слідкуйте за новинами.