У Києві відбудеться другий форум про повернення ветеранів і ветеранок до ринку праці

Veteran Hub запрошує представників компаній та ветеранів і ветеранок на II форум «Повернення ветеранів до ринку праці: заглиблення в різні робочі середовища» в межах проєкту Praktyka. Форум відбудеться 26 квітня. 

Мета заходу — об’єднати в одному місці ветеранську спільноту і роботодавців та спільно обговорити, як створити гідні робочі умови для ветеранів. 

Під час панельних дискусій учасники обговорять питання доступності і комфортного середовища на робочих місцях, можливості самозайнятості для ветеранів, важливість залучення працівників із різним досвідом. 

Ветерани й ветеранки зможуть поділитися власним досвідом пошуку роботи та потребами, обговорити шляхи створення дружніх до ветеранів умов праці. А також розширити коло професійних знайомств. 

Також на форумі презентують три нові посібники для різних робочих середовищ: виробництва, робіт просто неба та поліції.

Ведучий заходу – Володимир Рунець, спеціальний кореспондент телеканалу ICTV, ведучий та автор програми  “Смотрите сами”.

Уперше форум «Praktyka: повернення ветеранів до ринку праці» відбувся у березні 2023 року. Приєднатися до нинішнього форуму онлайн чи особисто можна через реєстрацію за посиланням: https://bit.ly/3U2PUke