У кремлі затвердили план наступу на інформаційному фронті, – ГУР

  Під час наради першого керівника адміністрації путіна з кремлівськими “технологами” та представниками російських пропагандистских медіа  25 серпня 2023 року було затверджено  нову схему дезінформації, яка має дискредитувати Україну.

  Найближчим часом, як повідомляють у ГУР, російські інформаційні пропагандисти і їхні “філії” в Україні та країнах світу планують зосередитись на таких темах, як:

  1. Масова мобілізація в Україні. Їй, нібито, підлягатимуть усі українці без винятку, незалежно від статі, віку та стану здоров’я.
  2. Зневіра партнерів України в можливості перемоги ЗСУ. Рашисти планують і надалі поширювати наративи про нібито “договорняки” про мир в обмін на території, а також вкидати фейкові політичні угоди: сфабриковані матеріали про ті “договорняки”, зв’язок мера Києва Кличка з республіканцями США щодо підтримки його на виборах президента України.
  3. Тотальна корупція в Україні. Наголос буде зроблено на тому, що нібито Україна взагалі не бореться з корупцією, а покарань для корупціонерів, нібито, зовсім немає.
  4. Байки про “прекрасне життя” на окупованих територіях. Роспропагандисти готуються просувати наративи про високі зарплати на Росії та на окупованих нею територіях, низькі ціни, забезпечення необхідної, розвиненої інфраструктури, відбудову та “вільні вибори” та відмову України від окупованих територій. Також планують дезінформацію про нібито “здачу” Куп’янська.

У ГУР закликали дотримуватися інформаційної гігієни та стежити за офіційними джерелами інформації.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 552 доба