У Кремлі підготували проєкт указу про оголошення мобілізації

  Як повідомило “Дзеркало тижня” з посиланням на джерела в українських спецслужбах, указ буде підписано через місяць – наприкінці вересня. За словами співрозмовника, час підписання обрано не випадково.

  По-перше, в Росії вже пройде Єдиний день голосування і негативна реакція росіян на указ не вплине на підтримку їхніх кандидатів від “Єдиної Росії”.

  По-друге, очікується, що на момент підписання указу з відпусток та канікул повернеться більшість російських громадян.

  В указі передбачено “запропонувати” росіянам мобілізаційного віку, які перебувають за кордоном, повернутися в росію протягом тижня після підписання документа путіним і відслужити в армії один рік.

  У відповідь на ці “чутки” Володимир Зеленський  визнавав, що військове командування ЗСУ просить його надати можливість мобілізувати більше людей. Однак представник президента в Раді Федір Вениславський запевняє, що поки що немає передумов для збільшення кількості військовозобов’язаних для їх мобілізації.

  “В Україні наразі якихось необхідних передумов для збільшення кількості військовозобов’язаних для їхньої мобілізації немає. Все відбувається у тому плановому режимі, як це відбувалося з перших днів війни”, – сказав депутат. Він пояснив, що територіальні центри продовжують комплектувати ті військові підрозділи, які зазнали втрат, та формувати нові.

НАГАДУЄМО:

Корупцію в міноборони намагаються представити як звичайні реалії ринку