У Хмельницькому ветеранам російсько-української війни вручили сертифікати на житло і відзнаки міського голови

У Хмельницькому напередодні святкування Дня Героїв представники міської влади Хмельницького, волонтери та громадські діячі привітали ветеранів та діючих військовослужбовців російсько-української війни.

 

Хвилиною мовчання учасники мітингу, який відбувся біля меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, що на майдані Незалежності Хмельницького, вшанували пам’ять загиблих Героїв усіх часів, що боролися і борються нині за Україну.

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин більше ніж двом десяткам ветеранів АТО/ООС і діючим військовослужбовцям вручив відзнаки міського голови «Воля та мужність», та чотири сертифікати на грошову компенсацію за неотримане житло.

 

Грошовий сертифікат на майже 351 тисячу гривень для придбання однокімнатної квартири отримав і молодший сержант запасу Руслан Пивоварчук.

 

– Розчулений і безмежно вдячний міській владі Хмельницького за таку подяку, – щиросердно ділиться приємними емоціями ветеран. – Це прекрасний подарунок, свідчення турботи та знак вдячності за нашу самовідданість і патріотизм. Я пішов на війну з третьою хвилею мобілізації, хоча у військкоматі майже ночував з першого дня її оголошення. Служив у лавах 92-ї бригади. Тоді, у 2014–2015 роках було ой як не легко. Та жоден з нас не бідкався, не жалівся і в бою себе не шкодував, – розповів Руслан Пивоварчук.