У Харкові сьогодні одночасно відбулись ХарківПрайд vs АнтиПрайд

  В оригінальний спосіб був організований так званий “П’ятий марш ХарківПрайд на підтримку ЛГБТ+”. Організатори відмовилися від “традиційної ходи”. Вони розділили учасників на чотири групи і розставили фігурні силуети людей по проспекту Науки, від станції метро “Наукова” до “Ботанічного саду”, із закликами до рівних прав у суспільстві.

  Гасло цьогорічного Прайду: “Гуртуємось заради перемоги”. Програмна директорка “ХарківПрайду” Анна Шаригіна заявила: “Наша мета була — мобілізувати ЛГБТ-спільноту, зокрема, задля того, щоб бути корисними Україні”. 

  У той же час активісти «Правої молоді» вирішили продемонструвати свою точку зору на проблему збереження випробуваних часом традиційних сімейних цінностей. На станції метрополітену “Історичний музей” група із 15 молодих людей, більшість з яких були із закритими обличчями, провели свій імпровізований “АнтиПрайд”. Він пройшов під гаслом: “Нашим бійцям потрібна підтримка на фронті, а не прайди в тилу”.

“Антипрайд” у метро не викликав масового заціклення у журналістів.
  •   Обидві акції пройшли без сутичок і, навіть, без порушень діючого законодавства і прав жителів міста. “Сутичок не було”, – повідомила кореспондентка Суспільне Харків.

НАГАДУЄМО:

На фронті вересень обіцяє бути спекотним, – військові експерти