У Харківській області виявили схрон бойовиків які планували вчинення терористичних актів (ФОТО+ВІДЕО)

Служба безпеки України вчора, 23 березня, затримала на Харківщині бойовика т.з. “ЛНР”. Повідомляється, що у затриманого знайшли великий арсенал боєприпасів та вибухівки, у тому числі з реактивними штурмовими гранатами РШГ-1, виробництва РФ. 

 

Нет описания фото.

 

 Співробітники спецслужби під час проведення подальших слідчо-оперативних дій виявили у бойовика нотатки із GPS-координатами, які вказували на місце у лісі неподалік Харкова. За результатами пошукових заходів виявлено схованку із щільно упакованими військовими засобами ураження російського виробництва.

 

Возможно, это изображение (военная форма, на открытом воздухе и дерево)

 

Зі схрону бола вилучено наступна зброя: 10 гранат РШГ-1, РПГ-22, РПГ-26; 2 протипіхотні міни МОН-50; 30 гранат Ф-1 та РГД-5;  20 запалів до ручних гранат;майже 6 кг пластичної вибухівки;  6 електродетонаторів;  2 запалювальні трубки;  десятки метрів детонуючого та вогнепровідного шнурів; електродріт і елементи живлення; понад 2200 набоїв калібру 5,45 та 7,62 мм.

 

Нет описания фото.

 

За попередніми висновками, схованку було облаштовано учасниками незаконних збройних формувань для вчинення терористичних актів на підконтрольній українській владі території.

 

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України тривають подальші слідчо-оперативні дії для встановлення осіб, причетних до організації злочину.

 

Операція проводилась за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

 

 

 

 

Нагадуємо: