У Кабміні зацікавилися питаннями, що турбують ветеранів АТО/ООС

26 травня 2020 року перший заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України поспілкувався з громадянами України з різних областей.

Телефонне спілкування було організоване Урядовим контактним центром і проводилось в режимі онлайн за телефоном 1545.

 

Здебільшого зверталися учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та мешканці «східних територій», які брали участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України.

Під час прямої телефонної розмови громадяни, яким вдалося додзвонитися, порушили питання, що турбують ветеранів АТО/ООС. Насамперед громадян хвилювали питання отримання житла для ветеранів АТО/ООС, виплати одноразової грошової допомоги, виділення земельних ділянок, забезпечення медичним обслуговуванням.

Громадяни також цікавилися питаннями відновлення засідань робочих груп Мінветеранів та міжвідомчих комісій, які відповідають за опрацювання питань надання статусу УБД і виплату одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю.

Під час діалогу перший заступник міністра детально розповів про пріоритети роботи Мінветеранів щодо соціального захисту ветеранів і членів їхніх сімей, а також підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Крім того, під час онлайн-спілкування представники громадського ветеранського сектору надали свої пропозиції щодо вдосконалення медичного обслуговування ветеранів у рамках проведення медичної реформи в країні.

Зі свого боку Олександр Порхун заявив, що Мінветеранів приділяє цій темі багато уваги та сподівається, що невдовзі буде призначено профільного заступника міністра.

За результатами прямої телефонної лінії керівники структурних підрозділів Міністерства у справах ветеранів отримали завдання детально опрацювати звернення та надати додаткові роз’яснення й консультації.