У Європі стурбовані тим, що США значно скоротять допомогу Україні в наступному році

  Союзники України в Європі стурбовані тим, що війна може перерости у затяжний конфлікт, який неодмінно зміцнить позиції Путіна, пише Bloomberg.

  У Європі серйозно стурбовані тим, що Байден може спробувати підштовхнути Україну до переговорів з рфією, оскільки наступного року у США розпочнеться передвиборча кампанія. За відсутності значного прогресу на фронті до приходу зими США можуть припинити активну підтримку України, а Європа самостійно не здатна забезпечити Київ усім необхідним.

  “Вікно для подальших великих дій звужується, оскільки восени насувається мокра та холодна погода. Запаси боєприпасів, зокрема, вичерпані, а виробництво в США та Європі не буде збільшено до кінця 2024 року. Винищувачі F-16, ймовірно, також не прибудуть раніше за наступний року”, – пише видання.

  У статті йдеться про те, що для Вашингтона підтримка України стає дедалі складнішою з політичної точки зору, бо в Республіканській партії з’являється все більше противників цієї допомоги.

  Однак у США є й ті, хто визнає, що необхідно надати Києву необхідні ресурси, що Генштаб ЗСУ реалізує зараз більш продуману та обережну стратегію, яка, на їхню думку, вважається правильною, хоча вона й потребує більше часу для отримання помітних успіхів.

НАГАДУЄМО:

Вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни, – сенатор США Ліндсі Грем