У Дніпрі ветерани війни з інвалідністю можуть отримати водійське посвідчення

  У Дніпрі, на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ, працює Автошкола, в якій ветерани війни та люди з інвалідністю можуть отримати посвідчення водія.

   -За пів року роботи Автошколи для людей з інвалідністю, водійські посвідчення вже отримали п’ятеро людей, – розповідає проректор університету Ігор Ковальов. Ще 15 — навчаються. Місяць вивчають теорію, практика триває сім тижнів.

  “Практичні завдання проходять на спеціально обладнаних автомобілях з ручним керуванням. “Категорія В” — це легкові автомобілі, “категорія С” — автомобілі 3, 5, 7, 5 тон”, — говорить Ковальов. По закінченню курсу учні складають іспит й отримують посвідчення водія.

Проректор університету Ігор Ковальов. ФОТО Суспільне Дніпро.

  Один з учнів Автошколи – Олександр, колишній військовослужбовець. У березні 2002 року він втратив обидві ноги під час бойового завдання під Ірпенем. Олександр вже пройшов теоретичний курс і зараз опановує техніку водіння автомобіля. Після навчання, розповідає, що хоче влаштуватися на роботу водієм вантажівки.

Олександр, колишній військовослужбовець. ВІДЕО

  Софія Грубова вже отримала водійське посвідчення у рамках проєкту “Автошкола для людей з інвалідністю”. Дівчина з дев’яти років користується колісним кріслом через травму спинного мозку. За її словами, до початку повномасштабної війни у місті було багато низькопідлогового транспорту. Зараз, каже Софія, таких автобусів стало менше, тому вона вирішила навчитися водити авто.

Софія Грубова. ВІДЕО.

НАГАДУЄМО: