У Дніпрі провчили водія-хама

У Дніпрі водій маршрутки відмовив ветерану АТО у безкоштовному проїзді та викликав обурення пасажирів. За учасника бойових дій заступилася дівчина і вступила з маршрутником в суперечку, до якої підключилися інші пасажири. В результаті ситуація мало не закінчилася бійкою.

Відео інциденту в маршрутному автобусі №136 було опубліковано в місцевих пабліках, після чого стало предметом палких дискусій в мережі.

Дії водія, який не бажав везти пільговика з посвідченням УБД, до того ж інваліда – у колишнього військового не було однієї ноги – і хамив пасажирці, привели до акції-мітингу в Дніпрі, організованої ветеранами. Учасники бойових дій на Донбасі провчили водія маршрутного таксі, який відмовив в пільговому проїзді ветерану з інвалідністю: вони зайняли всі місця в маршрутному таксі і одночасно показали посвідчення учасників бойових дій.

Через кілька днів після конфлікту, який стався в суботу, в профспілці автомобілістів та автоперевізників міста відреагували на ситуацію і заявили про початок службової перевірки.  За словами голови організації Михайла Тонконогого, водія маршрутки відсторонили від роботи. З ним також проведуть чергову профілактичну бесіду щодо перевезення пасажирів-учасників бойових дій.

 

За матеріалами РБК-УКРАЇНА