У Дніпрі громадські організації презентували проєкти підтримки ветеранів війни (ВІДЕО)

  У Дніпрі відбулась презентація проєктів підтримки ветеранів – “Підтримка ветеранів: шляхи та інновації”. В ній взяли участь представники п`яти громадських організацій Дніпропетровщини, які переймаються проблемами ветеранів, інформує Суспільне.

  У кожного свій напрям роботи: психологічна та юридична допомога, розвантаження, адаптація воїнів та їхніх родин. Координатор громадської організації “Захисники Дніпра” розповів, нині найбільша складність для ветеранів – лікування. За його словами, в організації відновили майже 600 військових-ветеранів з різними травмами та пораненнями.

  “Мій бойовий досвід – це ще 14-й рік і тоді пішов добровольцем пов’язав свою долю з Азовом, на той час – це батальйон був. Відслужив, наприкінці 2014 року отримав поранення”, – розповів координатор ветеранського простору Руслан Сергійчук.

  З власного досвіду про важливість підтримки ветеранів в цивільному житті знає Руслан Сергійчук. Він співорганізатор простору для родин українських воїнів у Новомосковську. “Хто мав досвід до цих подій, вони вже хоть трошки розуміли як це відбувається. Значно збільшилась кількість і тому люди не були готові, підготуватись, не мали розуміння як це. І тому сьогодні виникають такі юридичні питання: як що робити, як що оформляти”, – каже він.

  Головна мета проведеного заходу — продемонструвати підтримки ветеранів війни та різні напрямки роботи, яка проводиться.

 

НАГАДУЄМО: