У Чорному морі завершилися міжнародні військові навчання Сі Бриз 2023

  Минулого тижня у румунському місті Констанца відбулися міжнародні тренування з розмінування в рамках серії міжнародних навчань “Сі Бриз 2023“. Головним завданням заходу було забезпечення безпеки цивільного судноплавства у Чорному морі. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

  У комплексі тренувань, окрім України, брали участь представники шести країн-партнерів, а саме: США, Румунія, Болгарія, Турецька Республіка, Французька Республіка та Велика Британія.

  У рамках навчань основну увагу було приділено підготовці особового складу до планування та проведення дій або операцій з підводного розмінування, зокрема з використанням підводних безпілотних систем. Також відпрацьовувався порядок обміну інформацією згідно з протоколами НАТО.

  Під час навчальних тренувань було перевірено підготовку протимінних сил та засобів ВМС країн-партнерів, здійснено планування та проведення протимінних дій за стандартами НАТО. Учасники набули відповідного рівня взаємосумісності щодо виконання завдань за призначенням у міжнародному середовищі.

  Представники країн, що долучилися до протимінних тренувань, вважають, що під час навчань вдалося досягти поставленої мети і отримати велий об’єм корисних навичок щодо проведення спільних протимінних дій.

НАГАДУЄМО:

Пресслужба ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 572 доба