У Черкасах завершився перший набір програми Соціальне відновлення

  На Черкащині завершився перший набір програми із соціального відновлення військвих. Це перший набір програми в Черкаській області, який тривав тиждень. У ньому взяли участь 13 військових разом із сім’ями. 

  Проєкт «Соціальне відновлення» – пілотний та реалізується Мінсоцполітики та Міністерством оборони за підтримки Табір Maximum і Черкаської обласної державної адміністрації. Черкаська область – це третій регіон, де розпочалась програма. Перед тим, як почати роботу з військовими та їхніми родинами, мультидисциплінарна команда фахівців (психологи, соцпрацівники, соціальні педагоги) пройшли відповідне навчання.

  За час військові та родини мали можливість отримати індивідуальні консультації психологів, фахівців соціальної роботи. Серед ключових тем, над якими працювали учасники спільно з фахівцями:

  •  Як впоратись із посттравматичним розладом;
  •  Як знизити рівень стресу;
  •  Як підтримувати довіру в родині.

  Пілотний проєкт за підтримки Мінсоцполітики триває у Полтавській та Дніпропетровській областях. Загалом, понад 100 родин військових вже взяли в ній участь. Результати проєкти будуть масштабовані в інших областях.

Джерело: Черкаська обласна державна адміністрація

НАГАДУЄМО: