У Білорусі ракетний комплекс протаранив приватний будинок (ФОТО)

У районі білоруського міста Осиповичи  оперативно-тактичний ракетний комплекс “Точка-У” врізався у стіну дерев’яного будинку, що призвело до часткової руйнації будівлі. Білоруські ЗМІ повідомляють, що подія трапилася вранці 5 квітня. 

 

Читайте також: У Кремлі обіцяють забезпечити безпеку мешканців Донбасу

 

Мешканка будинку, 85-річна пенсіонерка, не зазначала травм через щасливий збіг обставин. Дочка пенсіонерки розповідає, що літня жінка якраз у момент інциденту вийшла на двір оселі. 

 

 

 

 

Читайте також: Помер директор ХАЗ, який випустив останній АН-74

 

“Водій цієї військової машини – зовсім молодий хлопець, строковик, напевно. Сказав, що вони з Осиповичської військової частини 61 732. Каже, їхали кудись в сторону Слуцька: чи то переганяли машину, то ще щось. А тут у нас в селі поворот крутий. Я не знаю, з якою швидкістю вони їхали, хоча у нас є обмеження в 40 км / год, але, очевидно, не впоралися з керуванням і врізалися в будинок”, – каже дочка пенсіонерки Валентина Григорівна.

 

 

 

 

Читайте також: Індійська армія отримала чергову партію французьких винищувачів

 

 

Також вона додала, що військова техніка з армійських частин регулярно їздить через село, по якій проходить колишня дорога військового призначення. Валентина Григорівна також каже, що після того, як військові протаранили будинок, жити в ньому стало неможливо. 

 

Нагадуємо: