Тривають військові навчання

14 квітня, відповідно до Плану підготовки Збройних Сил України у 2020 році, в Генеральному штабі та визначених органах військового управління розпочато стратегічну командно-штабну воєнну гру.

Зазначений захід підготовки проводиться після завершення першого етапу трансформації системи об’єднаного керівництва Збройними Силами відповідно до стандартів НАТО.

Основною метою воєнної гри є набуття спроможностей органами військового управління стратегічного і оперативного рівнів керівництва щодо визначення потреб Збройних Сил та інших складових сил оборони для виконання завдань в особливий період.

 

В західній частині України тривають планові тактичні навчання підрозділів Збройних Сил України.

 

Основна роль в даних навчаннях відведена Десантно-штурмовим військам, дії яких забезпечують літаки Повітряних Сил, вертольоти армійської авіації та інженерно-саперні підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

Під час першого етапу навчань десантно-штурмові підрозділи однієї із військових частин ДШВ виконали низку навчально-бойових завдань у гірській місцевості.

Зокрема, одночасно в кількох районах особовий склад передових підрозділів здійснив висадку з вертольотів посадочним способом та по-штурмовому за допомогою системи «Адаптер-М1». Після захоплення панівних висот десант забезпечив вихід основних сил десантно-штурмових підрозділів у визначені райони. Під контроль десантники взяли важливі ділянки місцевості, об’єкти тощо.

Хід виконання навчально-бойових завдань десантно-штурмовими підрозділами контролював особисто командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

— Десантно-штурмові війська завжди перебувають в повній бойовій готовності і спроможні виконати як навчально-бойові, так і бойові завдання в будь-який час та на різноманітній місцевості, — відзначив командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Планові тактичні навчання підрозділів Збройних Сил України продовжуються.

Завершенням навчань стануть етапи бойових стрільб десантно-штурмових підрозділів на різних полігонах.

 

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України