Триває 788 доба повномасштабного вторгнення російських загарбників – огляд подій

  Аналітики проекту DeepState у зведенні за 20 квітня 2024 року повідомляють, що на фронті зберігається дуже важка ситуація. На п’яти ділянках фронту не припиняються активні наступальні дії ЗС РФ. Мова йде про райони біля н.п. Виїмка, Урожайне, Новокалинове, Семенівка та Невельське.

  “Важка ситуація залишається біля Часового Яру, Первомайського, Новомихайлівки, Красногорівки та Очеретиного”, – йдеться у повідомленні.

  На Бахмутському напрямку російські окупанти атакували позиції наших захисників у Білогорівці: атаку було відбито.

  Противник вдався до активних штурмових дій біля Верхньокам’янського, Виїмки та Роздолівки. Не припиняються ворожі атаки на Часів Яр. На околицях цього населеного пункту 41 окремій механізованій бригаді та прикомандированим до неї підрозділам вдалося стабілізувати ділянку фронту. Також ворог не полишає спроб захопити всю територію н.п.Іванівське.

  На Донецькій ділянці фронтц за останні кілька днів ворог просунувся у н.п.Новокалинове і дійшов до траси. Аналітики фіксують просування в н.п.Очеретине. Тут рашисти перебувають на території підстанції та у кількох захоплених будинках на околиці населеного пункту.

  “Противник штурмував Семенівку, але невдало. Зі слів бійців 68-ї ОЄБр, село перебуває під контролем Сил Оборони, а всі заяви про його втрату не відповідають дійсності. До єгерів у нас велика довіра”, – йдеться у зведенні.

  Ворог продовжує натиск на ділянці фронту біля н.п.Терни та Ямполівка. ЗСУ вдається їх стримувати.

  Ворог мав успіхи на ділянці фронту між н.п.Побєда та Георгіївка. ЗСУ змушені були відійти.

  “Через відхід з позицій без дозволу зі сторони одного з наших підрозділів, кацапи зайшли в садки південніше Первомайського. Це ставить під загрозу оточення перебування частин 59-ї ОМПБр, які східніше. Кацапи продовжують штурм південно-східних околиць Красногорівки… В Новомихайлівці є просування москалів, більша частина села під ворогом. Крім того, йдуть бої й південніше населеного пункту. Рано чи пізно це село буде окуповано”, – наголошується у зведенні.

  Біля Урожайного ворог проводить періодично атаки на південні околиці та стабільно “накриває” позиції ЗСУ вогнем артилерії.

  На Запорізькому напрямку ворог продовжує наступати на центр Роботиного, але безрезультатно.

НАГАДУЄМО: