Трьом працівникам поліції, які побили двох ветеранів АТО в центрі Львова “оголошено підозру”

16 листопада 2020 року у центрі Львова працівники поліції, які перебували не на службі і були трохи на підпитку, напали та жорстоко побили двох ветеранів російсько-української війни. Про це один із постраждалих, журналіст та громадський діяч Андрій Мочурад, повідомив на своєму Фейсбук.

 

02 грудня 2020 року в пресслужбі Львівської обласної прокуратури повідомили, що за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб, повідомлено про підозру трьом працівникам Національної поліції (ч.2 ст.296 КК України), які побили двох ветеранів АТО у центрі Львова, інформує Гал-інфо.

 

Встановлено, що 16 листопада 2020 року троє працівників поліції з Тернопільської, Чернівецької та Волинської областей віком 19-20 років напідпитку у позаробочий час на проспекті Свободи, грубо порушуючи громадський порядок, під час раптового конфлікту заподіяли тілесні ушкодження двом 36-річним чоловікам. Зараз вирішується питання про обрання фігурантам запобіжних заходів.

 

Триває досудове розслідування.

 

Нагадуємо: