Треба дивитися правді в очі: із Росією неможливо домовитися – Леонід Кравчук

  Із Росією неможливо домовитися щодо ситуації на Донбасі, якщо країна-агресор залишиться на своїх сьогоднішніх  позиціях. Про це глава української делегації в тристоронній контактній групі і перший президент Леонід Кравчук заявив сьогодні, 15 лютого, на форумі “Україна 30”.

 

  “Ми можемо констатувати: домовитися з Російською Федерацією щодо врегулювання ситуації на Донбасі в тому статусі, в якому бачить себе Росія і які завдання вони собі ставлять, практично неможливо. Ми повинні дивитися правді в очі, і не потрібно думати, що щось може змінитися найближчим часом”, – заявив Леонід Макарович.

 

Читайте також:

http://nova.net.ua/u-kyievi-zatrymaly-rosiiskoho-propahandysta-foto/

  Кравчук послався на заяву ватажка терористичної організації “ДНР” Дениса Пушиліна в ефірі російського Першого каналу, що завданням бойовиків є побудова “національної російської держави” і “трансформація її в Росію”.

 

  Кравчук зазначив, що Росія під час переговорів “привласнює собі звання посередника, каже, що вона не стороною конфлікту”.

 

  Перший президент наголосив, що метою роботи ТКГ є реінтеграція непідконтрольних Україні територій, а у Росії та її маріонеток-бойовиків – “завдання зовсім інші”.

 

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/mynuloi-doby-na-fronti-zahynulo-shche-troie-nashykh-voiniv/