Топ-5 жіночих дрібничок, корисних на війні

Сьогодні чимало наших жінок-військовослужбовців виконують бойові завдання на «нульових» позиціях нарівні з чоловіками. І це – не тільки бойові медики і снайпери. Багато хто обіймає командні посади в ротах, є навіть кілька красунь-командирів бойових машин.

Утім, абсолютно кожна жінка, з огляду на її природу та незалежно ні від чого, завжди має із собою певний набір косметики. І виявляється, що його можна використати не тільки для «припудрювання носика»…

  1. Бальзам для вуст.

Гігієнічна помада допоможе при нежитю. Саму недугу вона, звісно, не вилікує, але подразнення навколо носа від серветок і носової хустки зніме.

При порізах, подряпинах і укусах комах бальзам для губ впорається як зволожуючий і заспокійливий засіб, зніме первинне подразнення, свербіж та навіть сприятиме процесу загоєння.

Погано застібається замок блискавки на однострої – ще одна проблема, з якою легко впорається бальзам. Варто лише трохи змастити ним блискавку над «собачкою» замка і трохи під нею.

  1. Лак для нігтів.

Вам треба запалити вогнище, але запальнички під рукою немає, а сірники відсиріли. Зануріть головки сірників у лак, дайте їм підсохнути. Далі все просто. Першим «чирком» ви знімаєте шар лаку, а після другого – у вас з’явиться вогонь.

  1. Гігієнічні прокладки.

Ми звикли ліпити пластир на шкіру в місцях потертостей. Але є не гірший спосіб усунути мозолі – прикріпити шматочок прокладки до тієї частини взуття, яка натирає. Деякі радять кріпити прокладку прямо на шкіру. Але цей спосіб підійде, якщо мозоль ще свіжий і не болить.

Прокладка чудово вбирає кров, тому її можна використовувати для перев’язки і зупинки поверхневої кровотечі. Важливо: для перев’язки рани знадобиться дві прокладки. Першу внутрішньою стороною накладають на рану, а другу використовувати як фіксатор.

У складі всіх прокладок є легкогорючі речовини, тому їх можна використовувати для розпалювання багаття із сирої деревини.

А про заміну ними зношених устілок у мокрому взутті годі й говорити.

4.Дзеркальце.

Перебуваючи в укритті або шанцях, за його допомогою можна обстежити територію довкола. Також ним можна подати сигнали побратимам про своє місцеперебування тощо «сонячними зайчиками».

5.Пилочка для нігтів.

За відсутності ножа заточіть пилку з одного боку на камені. Отримаєте хоч і поганенький, але ножик. Це ж краще, ніж рвати, приміром, мотузку власними зубами й нігтями. Вона також згодиться, щоби виправити вістря й лезо ножа, прибрати іржу з інструментів.

 

 

За матеріалами Арміяinform