Тепер президенту В.Зеленському є де жити

Минулого четверга журналісти програми “Схеми” “Радіо Свобода” у своєму розслідуванні повідомили, що президент Володимир Зеленський переїхав жити на державну дачу в Конча-Заспі.

Журналісти зафіксували, що вечорами, після закінчення робочого дня президента України, автомобілі з його кортежу в’їжджали на закриту територію селища. Журналісти простежили, що з території дач у Конча-Заспі через охорону вранці проїжджав автомобіль, зареєстрований на ім’я дружини президента Олени Зеленської. Через дві години після цього з тих самих воріт виїхав президентський кортеж. Увечері того ж дня журналісти знову простежили за кортежем Зеленського. На Обухівській трасі, яка веде в селище, були зафіксовані автомобілі держохорони, що чергують уздовж дороги. Кортеж кілька днів поспіль в’їжджав і виїжджав із території Конча-Заспи.

Журналісти на сайті Державного управління справами знайшли інформацію, що восени минулого року на дачі, де імовірно живе Зеленський, провели ремонт, а також оновили систему протипожежної безпеки. Про це свідчать дані державних закупівель.

Сьогодні подружжя Зеленських користується у Конча-Заспі «будинком № 29». У цьому маєтку, також відомому як «дача Ющенка» (з 2004 по 2014 там мешкав третій президент України Віктор Ющенко – прим ред.), напередодні зробили ремонт за державний кошт. Майже 200 тисяч гривень з бюджету пішло на послуги з «аварійно-відновлювальних робіт з поточного ремонту будинку», ще 110 тисяч гривень пішло на «ремонт системи пожежної сигналізації».

 

У липні 2020 року президент продав будинок у селі Іванковичі в Київській області. Крім того, Зеленський продав земельну ділянку, на якій розташований проданий будинок.

В Офісі президента пояснили, що президент користуватиметься державною дачею тимчасово, оскільки зараз йому просто нема, де жити.