Танки та самоходки: що бойовики підтягують до позицій ЗСУ

У Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляють: російські окупаційні війська й надалі продовжують ігнорувати та грубо порушувати лінії відведення важкого озброєння. Тим самим вони і існуючі Мінські домовленості.

Нещодавно безпілотник ОБСЄ зафіксував одинадцять танків Т-64, а також 152 міліметрову самохідну гаубицю 2С5 «Гіацинт С» поблизу непідконтрольного урядові України селища Лутугине Луганської області. Також бойовики активно розширюють мінні поля в прямій близькості до ділянки розведення сил та засобів “Петрівське”.

Під час цих польотів безпілотники кілька разів обстрілювали. «УС СЦКК стурбована тим, що російсько-окупаційні війська продовжують демонструвати стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей та відверто ігнорують взяті на себе зобов’язання в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи. Своїми діями вони підтверджують прагнення до подальшого загострення міжнародного збройного конфлікту та наражають на небезпеку мирне населення в окупованих ними населених пунктах», – додали у повідомленні ОБСЄ.

 

Нагадаємо

ЩО МОЖЕ УКРАЇНА ПРОТИСТАВИТИ АРМІЇ РОСІЇ?