Ситуація за “лінією розмежування”…

За даними розвідки, бойовики продовжують активні агітаційно-пропагандистські заходи серед населення тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей щодо залучення їх до «проходження військової служби». Про це повідомив під час брифінгу представник пресцентру Міністерства оборони України капітан Михайло Шаравара.

“За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ продовжує активні агітаційно-пропагандистські заходи серед населення тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях щодо проходження військової служби у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК. Особлива увага приділяється комплектуванню посад за військово-обліковими спеціальностями механіків-водіїв, розвідників, мінометників, артилеристів, зв’язківців та фельдшерів”, – зазначив він.

За даними Міноборони, основною цільовою аудиторією пропагандистської кампанії рашистстьких окупантів з використанням ЗМІ та соціальних мереж є працівники вугледобувних та металургійних підприємств, які втратили роботу або не отримують тривалий час заробітної плати.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3JCfb-Dh_ew

“Водночас командування окремих з’єднань і частин російських окупаційних військ розглядає потенційними кандидатами осіб, які раніше були звільнені з військової служби за грубі порушення військової дисципліни”, – додав Шаравара.

Крім того командування російських окупаційних військ відновлює заходи з примусової паспортизації бойовиків. Про це повідомив під час брифінгу представник пресцентру Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк, – повідомляє УНН.

“За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ відновлює заходи з примусової паспортизації особового складу 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК. Зокрема, командири з’єднань і частин окупантів уточнюють дані про наявність паспортів РФ у найманців з числа місцевих мешканців і членів їх сімей та інформацію щодо надання ними документів для отримання російського громадянства”, — сказав Гуцуляк.

За даними розвідки, з початку липня цього року командування окупаційних військ має намір відновити організовані виїзди зазначеної категорії до відділів з питань міграції МВС РФ у Ростовській області Росії, які були призупинені у квітні цього року.