США ввели санкції проти олігарха Коломойського

Сполучені Штати Америки запровадили персональні санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на заяву Держсекретаря США Ентоні Блінкена. 

 

“Сьогодні я оголошую про санкції проти олігарха та колишнього українського державного чиновника Ігоря Коломойського через його причетність до значної корупції” – йдеться у заяві.

 

Блінкен заявив, що санкції запроваджено через причетність  через причетність Коломойського до корупційної діяльності під час його перебування на посаді очільника Дніпропетровської області у 2014 – 2015 роках. У США також вважають, що олігарх своїми діями підривав верховенство права та віру української громадськості в демократичні інститути та громадські процеси, включаючи використання його політичного впливу та владних повноважень для особистої вигоди.

 

“Хоча ці санкції базуються на діях за його перебування на посаді, я також хочу висловити занепокоєння постійними зусиллями Коломойського, які тривають досі, щодо підриву демократичних процесів та інституцій в Україні, які становлять серйозну загрозу її майбутньому” – зазначив Блінкен.

 

Санкції також наклали на дружину олігарха Ірину Коломойську, його дочку Анжеліку Коломойську та його сина Ізраїля Цві Коломойського. Це означає, що Коломойському і членам його родини заборонений в’їзд до Сполучених Штатів.

 

Нагадуємо: